Perjantain Harjoitusravit
20.10.2017
12:00

Perjantain Harjoitusravit

Lähtölistat:
1. lähtö kello 12.00 keltainen
1. sarja 1.45/1.50-sarja klo 12:00 tas.ajo 2100 m
2100m
1. Aale / Pertti Puikkonen / Ari Jääskeläinen 1
2. Hilan Tuisku / Risto Väre 2
3. Amour Mirage / Kari Rosimo/ Pettersson-Perklen 3
4. Edith Halm / Kari Savolainen 4
5. Eko-Neli / Olli Vaittinen 5
6. Meren Li / Emma Väre / Risto Väre 6
7. Sebastian Sisu/Jani Hautaviita/ Pettersson-Perklen 7
8. Savikon Liisi / Marita Satukangas 8
2. lähtö kello 12.15 sininen
2. sarja 1.40-sarja klo 12:15 tasoitusajo 2100 m
2100m
1. Diamond Mirage /Kari Rosimo/N Pettersson-Perklen 1
2. Bouffonne / Jani Hautaviita / Anne Kangas 2
3. Piettolan Elma / Pertti Puikkonen / Peter Eklund 3
4. Dauntless Girl / Mika Taittonen 4
5. North Wild Lady / Teuvo Hautala / Mika Taittonen 5
3. lähtö kello 12.30 punainen
3. sarja 1.35-sarja klo 12:30 tasoitusajo 2100 m
2100m
1. Callela Easyman / Tapani Jauhola / Kaisa Toivonen 1
2. Wallaby Wii / Jani Hautaviita / Pettersson-Perklen 2
3. Rokin Lento / Pauli Vainio / Maija Tolvanen 3
4. Jänkä-Ukko / Hannu Lindström / Henna Kervinen 4
5. Intoiivari / Ari Hartikainen 5
6. Ranch Nero / Johanna Krakau / Kaisa Toivonen 6
4. lähtö kello 12.45 vihreä
4. sarja 1.30-sarja klo 12:45 tasoitusajo 2100 m
2100m
1. Dauntless Girl / Mika Taittonen 1
2. Säihkeen Säpinä / Taisto Bordi 2
3. BWT Divine / Tapani Jauhola / Kaisa Toivonen 3
4. North Wild Lady / Teuvo Hautala / Mika Taittonen 4
5. lähtö kello 13.00 valkoinen
5. sarja 1.25-sarja klo 13:00 tasoitusajo 2100 m
2100m
1. Get Going Ginny / Ari Hartikainen 1
2. Forgive Me My Sins/K Rosimo/N Pettersson-Perklen 2
3. Callela Everest / Aleksi Nyman / Hannu Lindström 3
4. Playful Thoughts / Tapani Jauhola / Anne Kangas 4
5. Pontius Pilate / Veera Köykkä /N Pettersson-Perklen 5
6. Ranch Nero / Johanna Krakau / Kaisa Toivonen 6
7. Athletic Style / Lars-Erik Stenberg 7
8. Amber Kemp / Jere Kallio 8
9. Maloney / Pekka Tähkälä 9
10. Rite On Birdland / Kalle Koffert 10
11. Holiday Sund / Hannu Lindström / Päivi Karhunen 11
2120m
12. Poetry In Motion / Kari Savolainen 1
13. Jean Shepard / Jukka Grönfors 2

Perjantain Harjoitusravit


Vihdin järjestämät Harjoitusravit Vermossa klo 12.00
1. sarja 1.45/1.50-sarja klo 12:00 Yhdistetty tasoitusajo 2100 m
2. sarja 1.40-sarja klo 12:15 Yhdistetty tasoitusajo 2100 m
3. sarja 1.35-sarja klo 12:30 Yhdistetty tasoitusajo 2100 m
4. sarja 1.30-sarja klo 12:45 Yhdistetty tasoitusajo 2100 m
5. sarja 1.25-sarja klo 13:00 Yhdistetty tasoitusajo 2100 m
Ilmoittaminen Heppajärjestelmän kautta https://heppa.hippos.fi/heppa/racing/RaceCalendar.html
Ilmoittaminen päättyy: 20.10.2017 08:30.
Mikäli haluat ilmoittaa saman hevosen kahteen sarjaan, laita toisesta sarjasta tieto viestikenttään.


  Perjantain Harjoitusravit 20.10.2017