Vihdin Harjoitusravit
16.11.2018
12:00

Vihdin Harjoitusravit

HUOM! Tallikahvio on suljettu pe 16.11.

Lähtölistat

1. lähtö kello 12.00 keltainen
1. sarja 1.45/1.50-sarja klo 12.00 tasoitusajo 2100 m
2100m
1. Aale / Pertti Puikkonen / Ari Jääskeläinen 1
2. Elevis / Matti Elolampi 2
3. Tutun Lento / Tommi Sundström / Riitta Viinamäki 3
4. Usvattava / Tuomas Juurinen / Satu Juurinen 4

2. lähtö kello 12.15 sininen
2. sarja 1.40-sarja klo 12:15 tasoitusajo 2100 m
2100 m
1. Mylverin Vektorina / Tommi Sundström/ Rauli Tainio 1
2. Piskon Merkki / Kimmo Sundström / Satu Juurinen 2
3. Rarity Red / Emma Väre 3
4. Kopsahovin Humma / Tapani Jauhola / Ritja Jalkanen-Dressler 4
5. Golden Icon / Kari Rosimo / Satu Ylitalo 5
6. Hoop / Toni Florin Takarivi, RATA 8

3. lähtö kello 12.30 punainen
3. sarja 1.35-sarja klo 12:30 tasoitusajo 2100 m
2100 m
1. Kapor / Hannu Lindström / Keijo Koskinen 1
2. Diori / Tommi Sundström / Nina Pettersson-Perklen 2
3. Arlan Ilo / Ari Jääskeläinen 3
4. Loonastasta / Pertti Puikkonen 4

4. lähtö kello 12.45 vihreä
4. sarja 1.30-sarja klo 12:45 tasoitusajo 2100 m
2100m
1. Florida Love / Emma Väre / Risto Väre 1
2. Giselle Halm / Risto Väre 2
3. Prima Balance / Unto Laakkonen / Tuija Hyyrynen 3
4. Charmante Mirage / Tommi Sundström / Nina Pettersson-Perklen 4
5. Whitney Critic / Tapani Jauhola / Nina Pettersson-Perklen 5
6. Ekin Toive / Hannu Lindström / Keijo Koskinen 6
7. Chromium / Jenna Koivisto 7
8. Win Miracle / Kari Rosimo / Erja Lindroth 8
2120m
9. MAS Calypso / Jere Kallio / Lauri Parviainen 1

5. lähtö kello 13.00 valkoinen
5. sarja 1.25-sarja klo 13:00 tasoitusajo 2100 m
2100m
1. Leemark's Giulio / Risto Väre 1
2. Digital Twist / Marjo Saastamoinen 2
3. Amber Kemp / Jere Kallio / Jere Kallio 3
4. Amour Mirage/Emma Väre/ Nina Pettersson-Perklen 4
5. Moonlight River / Hannu Lindström / Ville Tomperi 5
6. Wallaby Wii /Tapani Jauhola/Nina Pettersson-Perk 6
7. Combatant Motion /Pertti Puikkonen/Katja Salminen 7
8. Golden Icon / Kari Rosimo / Satu Ylitalo 8
9. Pension Killer/Pia-Maria Moilanen/Nina Pettersson-P9
2120m
10. Sweedie's Stardust / Jenny Ehrnsten 1
11. Athletic Style / Lars-Erik Stenberg 2

Autolähdön harjoitus
viimeisen lähdön jälkeen n. klo 13.10
Ainakin Combatant Motion osallistuu
(tilataan numerojen jakajalta).


  Vihdin Harjoitusravit 16.11.2018