Harkkarit la 1.11. klo 12, tallikahvio myös avoinna

Nurmijärven, Tuusulan ja Vihdin hevosseurojen järjestämät yhteiset harjoitusravit ajetaan lauantaina 1.11. klo 12 alkaen. Tallikahvio on avoinna, tarjolla on myös lounas.

Lähtölistat:

1. lähtö kello 12.00 keltainen 1.50,0

2100

1. Get Heavy / Jere Kallio / Jere Kallio 1

2. Ruskan Tuska / Allan Hakala / Allan Hakala 2

3. Rite On Birdland / Kalle Koffert / Kalle Koffert 3

4. Voltin Muisto / Jyrki Korhonen / Jyrki Korhonen 4
5. Turparulla / Teppo Kivelä / Jyrki Korhonen 5

2. lähtö kello 12.20 sininen1.40,0

2100

1. Vekraus / Juha-Pekka Hanhimäki / Jarmo Härkönen 1

2. Piettolan Elma / Peter Eklund / Peter Eklund 2

3. Intoiivari / Ari Hartikainen / Ari Hartikainen 3

4. Susan Prinssi / Kenneth Granqvist / K Granqvist 4

5. Sävelen Sähinä / Hannu-Pekka Rosilainen / 5

6. A.T. Viikari / Johannes Nyman / Johannes Nyman 6

7. Tähti Roomeo / Markku Pankka / Nina Pett.-Perklen 7

8. Rokin Lento / Maija Tolvanen / Maija Tolvanen 8

2120
9. Costello / Ville Herttua / Ville Herttua 1

10. High Flying / Ronja Salo / Hannu Salo 2

3. lähtö kello 12.40 punainen 1.35,0

2100

1. Donemile Tof / Tommi Sundström / Tiina Ollikkala 1

2. Fire Of The Koks / Pauli Vainio / Terhi Hapulahti 2

3. One Star / Hannu-Pekka Rosilainen / Pertti Kuittinen 3

4. Voltin Muisto / Jyrki Korhonen / Jyrki Korhonen 4

5. Turparulla / Teppo Kivelä / Jyrki Korhonen 5

6. Get Heavy / Jere Kallio / Jere Kallio 6
7. Cinnamon Cheek / Ronja Salo / Katri Neuvonen 7

4. lähtö kello 13.00 vihreä 1.30,0

2100

1. Iron Aria / Pauli Vainio / Lauri Parviainen 1

2. Arien Hoss / Risto Väre / Risto Väre 2

3. Wonderland / Harry Friberg / Harry Friberg 3

4. Fix Me A Koks / Hannu-Pekka Rosilainen 4

5. Ranch Norma Jeane / Ari Jääskeläinen 5

6. All Hope Is Gone / Timo Heikkinen / Tanja Malinen 6

7. All in Boko / Jarmo Ahonen / Jarmo Ahonen 7
8. Born In Birdland / Kalle Koffert / Kalle Koffert 8
9. Rhonda Croft / Jani Hautaviita / Jani Hautaviita 9

5. lähtö kello 13.20 valkoinen 1.25,0

2100

1. Intime Aria / Risto Väre / Risto Väre 1

2. Jon Glide / Hannu-Pekka Rosilainen / Jorma Tokola 2

3. High Flying / Jyrki Korhonen / Hannu Salo 3

4. Easy Fling / Jani Hautaviita / Marjo Toiviainen 4

5. Cinnamon Cheek / Ronja Salo / Katri Neuvonen 5

6. Tap On My Shoulder* / Timo Heikkinen / T Malinen 6

7. Lambchops* / Jarmo Ahonen / Lilli Näränen 7

8. Secret Explosive / Joanna Karling / Veikko Lankinen 8

9. Bella Magic / Malin Kullberg / S Vainikainen Monté 9

31.10.2014 Uutiset >

Tapahtumakalenteri

 09:30 Laser-kurssi
 18:00 Vermon Toto65-ravit
 10:00 Vermon etäpelit
 18:00 Vermon Toto65-ravit
 12:00 Tuusulan Harjoitusravit