Harjoitusravit klo 18 alkaen - lähtölistat julkaistu

06.10.2020 18:00

Harjoitusravit klo 18 alkaen - lähtölistat julkaistu

Ratamaksun 2020 maksaminen on edellytys harjoitusraveihin osallistumiselle, maksuohjeet TÄSTÄ LINKISTÄ >>

Harjoitusravit illalla klo 18, lähtölistat alla. Tallikahvio on suljettu, ei autolähtöharjoitusta. Voilokkien nouto sisäänkirjoituksesta ja palautus ulkopuolelle.

1. lähtö klo 18.00             keltainen

                                   1.50,0 =3.53,0

1. Sågarsin Sofi / Tommi Sundström

2. Caasu / Timo Heikkinen / Tommi Sundström

3. Villieläin / Jani Hautaviita / Kaisa Toivonen

2140 m

4. Alta Pois / Tiina Rissanen

                     

2. lähtö klo 18.15                 sininen

                                1.45,0 = 3.43,0

1. It's Morasin / Jan Björklöf / Malin Holmlund

2. Lapland Royal / Jani Hautaviita / Kaisa Toivonen

 

3. lähtö klo 18.30              punainen

                                1.40,0 = 3.32,0

1. Tango Vang / Jarno Saarinen / Kaisa Toivonen

2. Global Spellbound / Marjo Kellomäki

 

4. lähtö klo 18.45                  vihreä

                                   1.35,0 =3.21,0

1. Villieläin / Jani Hautaviita / Kaisa Toivonen

2. Full Dynamite / Miia Salminen / Niina Hornaeus

3. Merkie / Jeroen van Craen / Pentti Parkkonen

4. Zelles Xena / Mika Karppinen / Satu Juurinen 

5. Susan Prinssi / Kenneth Granqvist

6. Hullun Hauska / Timo Heikkinen / Tanja Koski

7. Unique Miracle / Ronja Salo / Maija Kankkunen

 

5. lähtö klo 19.00             valkoinen

                                1.30,0 = 3.11,0

1. Lapland Royal / Jani Hautaviita / Kaisa Toivonen

2. Don't Let Me Down / Jaakko Salminen

3. Truly Easy / Jeroen van Craen

 

6. lähtö klo 19.15                        musta

                                 1.25,0 = 3.00,0

1. Luxorious Lord / Jaakko Salminen

2. Tango Vang / Jarno Saarinen / Kaisa Toivonen

3. Longfriday Luxi / Kenneth Granqvist

4. Herakleitos F. / Mika Karppinen / Satu Juurinen

5. Summitie / Jeroen van Craen / Pentti Parkkonen

6. Piri-Piri / Miia Salminen / Riitta Viinamäki

7. Prima Balance / Jani Hautaviita / Tuija Hyyrynen

8. Unique Miracle / Ronja Salo / Maija Kankkunen

9. It's Morasin / Jan Björklöf / Malin Holmlund

10. Global Spellbound / Ossi Vasala / Marjo Kellomäki